Henna do brwi

Perfekcyjnie wykonana stylizacja brwi, która utrzymuje się przez długi czas? To możliwe – henna pudrowa BrowXenna to klucz do sukcesu. Produkty z tej linii cieszą się dużą renomą wśród wielu stylistek i nie bez powodu! Fantastyczna pigmentacja (jest w stanie pokryć nawet stare tatuaże!), wysoka trwałość, duża paleta dostępnych odcieni to bezsprzeczne zalety tych produktów. Co więcej, odcienie można ze sobą dowolnie mieszać tworząc unikalne kolory, idealnie dopasowane do odcieni włosków Twoich klientek. Możesz być perfekcyjna w każdym calu w tym co robisz i dzięki temu zdobyć uznanie, zaufanie i dobre opinie.

Henna do brwi z linii BrowXenna to produkt, który nie tylko oferuje trwałą koloryzację (utrzymuje się do 2 tygodni na skórze, do miesiąca na włoskach). To również preparat, który dba o kondycję włosków nawilżając je, wzmacniając i odżywiając. Nie musisz dodawać do niego wody utlenionej, rekomendujemy natomiast roztwór Mineral Solutions dla otrzymania najlepszych efektów. Zaufaj sprawdzonej marce!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Henna CC Brow – saszetka

20,28 32,14 
Henna CC Brow - henna do trwałej koloryzacji. Efekt utrzymuję się nawet do półtora miesiąca na włosach i do 7-14 dni na skórze!  
Wybierz opcje

Henna CC Brow – pojemnik

62,38 
Henna CC Brow - henna do trwałej koloryzacji. Efekt utrzymuję się nawet do półtora miesiąca na włosach i do 7-14 dni na skórze!  
Wybierz opcje

BrowXenna 203 Light Chestnut

42,82 63,94 
BrowXenna 203 Light Chestnut - jeden z najbardziej popularnych odcieni dla blondynek o miodowym, złotym i morelowym odcieniu włosów. Sam w sobie również jest dosyć jasnym kolorem, który niekoniecznie nada koloru wszystkim odcieniom włosów.

Wybierz opcje

BrowXenna 110 Graphite Concentrate

42,82 63,94 
BrowXenna 110 Graphite Concentrate - koncentrat nie może być stosowany oddzielnie od głównych odcieni henny! Koncentrat jest używany do przyciemniania odcieni henny lub do uzyskania chłodniejszego odcienia. Przeczytaj opis przed wykorzystaniem
Wybierz opcje

BrowXenna 108 Wood Wine

55,92 79,92 
BrowXenna 108 Wood Wine - Brązowy odcień z wyraźnymi nutami bordo. Idealny dla dziewczyn z "rudymi włosami". Podkreśla słabo zaznaczone, blond brwi.
Wybierz opcje

BrowXenna 204 Golden Blonde

44,74 63,94 
BrowXenna 204 Golden Blonde - to miękki delikatny odcień, który pasuje dziewczynom o ciepłym jasnym kolorze włosów, a także naturalnym blondynkom. W czystej postaci łatwo opada na skórę, podkreślając pszeniczny kolor włosów.
Wybierz opcje

BrowXenna 201 Pearl Blond

44,74 63,94 
BrowXenna 201 Pearl Blond - odcień ten jest odpowiedni dla blondynek o bardzo jasnej karnacji. Daje on delikatny efekt koloryzacji, prawie niewidoczny na skórze.
Wybierz opcje

BrowXenna 210 Amber Concentrate

44,74 63,94 
BrowXenna 210 Amber Concentrate to kolor, którego nie rekomenduje się nakładać w czystej postaci. Koncentratu dodaje się w przypadku konieczności uzyskania odcienia żółtego, zwłaszcza podczas użycia kolorów blond. Idealnie nadaje się do uzyskania koloru rudego lub poświaty rudości.
Wybierz opcje