Kleje do przedłużania rzęs Lovely

Do przeprowadzenia zabiegów upiększających potrzebne są odpowiednie produkty kosmetyczne. W szczególności jeśli chodzi o makijaż, ich wykorzystanie pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów. Jednymi z niezbędnych preparatów w każdym salonie wizażu są kleje do przedłużania rzęs. Dzięki nim oczy mogą zyskać wyraźny kontur za pomocą dodatkowych włosków.

Korzyści stosowania kleju renomowanej marki

Jednym ze sprzedawanych i polecanych przez nas produktów do rzęs jest klej Lovely. W ofercie posiadamy jego różne warianty. Nadają się one do pracy zarówno w profesjonalnych salonach, jak i mogą zostać zakupione przez początkujących stylistów.

Praca z produktami Lovely jest w pełni komfortowa. Kleje do rzęs nie wydzielają dużej ilości oparów, a ich skład został opracowany tak, aby nie powodowały podrażnień, nawet w przypadku wrażliwej skóry. Idealnie nadają się więc do przedłużania objętościowego, które skutkuje w pięknym, zmysłowym spojrzeniu.

Produkty Lovely w naszym sklepie online

Oferujemy nie tylko preparaty marki Lovely, ale i paletki do przedłużania rzęs tej marki. Wykorzystywane są one w wielu salonach, które dbają o wysoką jakość produktów i tym samym oferowanych usług. Dzięki nim uzyskasz trwały efekt, utrzymujący się nawet do 8 tygodni.

Wybierając artykuły do stylizacji pamiętaj jednak, że bardzo ważne jest w jakich warunkach pracujesz i z jaką wprawą wykonujesz zabiegi. Biorąc to pod uwagę, dobierzesz najlepsze artykuły, gwarantujące satysfakcję z uzyskanego zagęszczenia i wydłużenia włosków.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Klej Lovely Cleopatra

98,91 139,41 
Do każdego kleju - woreczek przeciw wilgotny, zmienna końcówka i igła - Gratis! Klej Lovely Cleopatra - premium klej do przedłużania rzęs z podwójnym oczyszczeniem UWAGA! Skrót LO na dole buteleczki oznacza datę produkcji kleju - na przykład - LO 01.08.2022 - Od tej daty klej jest ważny minimum 6 miesięcy Skrót EXP na dole buteleczki oznacza końcową datę ważności kleju - na przykład - EXP. 31.01.2022
Wybierz opcje

Klej Lovely Marvel

76,41 102,51 
Do każdego kleju - woreczek przeciw wilgotny, zmienna końcówka i igła - Gratis! Klej Lovely Marvel- premium klej do przedłużania rzęs. UWAGA! Skrót LO na dole buteleczki oznacza datę produkcji kleju - na przykład - LO 01.08.2022 - Od tej daty klej jest ważny minimum 6 miesięcy Skrót EXP na dole buteleczki oznacza końcową datę ważności kleju - na przykład - EXP. 31.01.2022
Wybierz opcje

Klej Lovely Victoria

98,91 139,41 
Do każdego kleju - woreczek przeciw wilgotny, zmienna końcówka i igła - Gratis! Klej Lovely Victoria - premium klej do przedłużania rzęs z podwójnym oczyszczeniem. UWAGA! Skrót LO na dole buteleczki oznacza datę produkcji kleju - na przykład - LO 01.08.2022 - Od tej daty klej jest ważny minimum 6 miesięcy. Skrót EXP na dole buteleczki oznacza końcową datę ważności kleju - na przykład - EXP. 31.01.2022.
Wybierz opcje

Klej Lovely Focus

88,11 116,00 
Do każdego kleju - woreczek przeciw wilgotny, zmienna końcówka i igła - Gratis! Klej Lovely Focus dla przedłużania rzęs - klej  dla stylizacji przy niskiej wilgotności powietrza - 20%. UWAGA! Skrót LO na dole buteleczki oznacza datę produkcji kleju - na przykład - LO 01.08.2022 - Od tej daty klej jest ważny minimum 6 miesięcy. Skrót EXP na dole buteleczki oznacza końcową datę ważności kleju - na przykład - EXP. 31.01.2022.
Wybierz opcje

Klej Lovely Neo

76,41 102,51 
Do każdego kleju - woreczek przeciw wilgotny, zmienna końcówka i igła - Gratis! Klej Lovely Neo dla przedłużania rzęs - Premium klej marki Lovely dla stylistek z średnim i małym doświadczeniem. Odporny na zmiany warunków pracy w gabinecie. Mała ilość oparów. UWAGA! Skrót LO na dole buteleczki oznacza datę produkcji kleju - na przykład - LO 01.08.2022 - Od tej daty klej jest ważny minimum 6 miesięcy Skrót EXP na dole buteleczki oznacza końcową datę ważności kleju - na przykład - EXP. 31.01.2022
Wybierz opcje

Klej Lovely Tornado

97,90 116,00 
Klej Lovely Tornado - premium klej do przedłużania rzęs. Jeden z najszybszych klejów w ofercie Lovely. UWAGA! Skrót LO na dole buteleczki oznacza datę produkcji kleju - na przykład - LO 01.08.2022 - Od tej daty klej jest ważny minimum 6 miesięcy Skrót EXP na dole buteleczki oznacza końcową datę ważności kleju - na przykład - EXP. 31.01.2022
Wybierz opcje

Klej Lovely Dream 5 ml

84,90 
Do każdego kleju - woreczek przeciw wilgotny, zmienna końcówka i igła - Gratis! Klej Lovely Dream dla przedłużania rzęs - Premium klej marki Lovely dla stylistek z średnim i małym doświadczeniem.
Dowiedz się więcej

Klej Lovely Power 5 ml

84,90 
Do każdego kleju - woreczek przeciw wilgotny, zmienna końcówka i igła - Gratis! Klej Lovely Power dla przedłużania rzęs - Premium klej marki Lovely dla stylistek z średnim i małym doświadczeniem. Odporny na zmiany warunków pracy w gabinecie. Mała ilość oparów.
Dowiedz się więcej