Kolorowe rzęsy na pasku

Lubisz czasami skusić się na odrobinę szaleństwa? Każda z nas czasami lubi, trudno temu zaprzeczyć! Idealnym sposobem na to, by spróbować czegoś niecodziennego, kreatywnego i nieszablonowego są kolorowe rzęsy. Zaproponuj to rozwiązanie swoim klientkom, a przekonasz się, że na pewno będą pozytywnie zaskoczone. Do wyboru może być cała stylizacja w subtelnym ombre – na przykład czarno-fioletowym lub jaskrawy akcent w kąciku, na przykład różowy, niebieski lub czerwony. Masz tutaj dużą dowolność i duże pole do popisu, do stworzenia oryginalnej oprawy oka

Kolorowe sztuczne rzęsy to dobry wybór na specjalne okazje, na wakacje, na festiwale i koncerty czy po prostu na co dzień dla tych, którzy lubią oryginalnie wyglądać. Możesz zakupić cały komplet – 20 pasków ombre lub w jednym odcieniu, a jeśli nie możesz się zdecydować, możesz wybrać mi 20 różnych kolorów w jednym opakowaniu. Dostępne są różne skręty (np. C, CC, L, M) i długości (np. 0,07mm, 0,10mm). Jak każde z naszych produktów, cechuje je duża delikatność i miękkość, dzięki czemu sprawdzają się zarówno w metodzie 1:1, jak i Mega Volume.

Kolorowe rzęsy I-Beauty – bo rzęsy nie muszą być zwykle.

Różne kolory twoich ulubionych rzęs!

Twoje klientki będą zadowolone!

Rzęsy Brązowe I-Beauty – 20 pasków

58,41 62,91 
Rzęsy Brązowe I-Beauty. Delikatne, miękkie rzęski o jasnym odcieniu brązu. 20 pasków w kasetce.
Wybierz opcje

Kolorowy Mix I-Beauty – 20 kolorów

67,41 
Kolorowy Mix I-Beauty! Nowość na rynku przedłużania rzęs. 20 różnych kolorów w jednym miejscu!
Wybierz opcje

Rzęsy Ombre I-Beauty Niebieskie – 12 pasków

62,91 
Rzęsy Ombre I-Beauty Niebieskie. Delikatne, miękkie, nierealnie czarne rzęski z kolorowymi końcówkami. Idealne kolorowe rzęsy dla nowych niestandardowych stylizacji.
Wybierz opcje

Rzęsy Ombre I-Beauty Fioletowe – 12 pasków

62,91 
Rzęsy Ombre I-Beauty Fioletowe. Delikatne, miękkie, nierealnie czarne rzęski z kolorowymi końcówkami. Idealne kolorowe rzęsy dla nowych niestandardowych stylizacji.
Wybierz opcje

Rzęsy Ombre I-Beauty Zielone – 12 pasków

62,91 
Rzęsy Ombre I-Beauty Zielone. Delikatne, miękkie, nierealnie czarne rzęski z kolorowymi końcówkami. Idealne kolorowe rzęsy dla nowych niestandardowych stylizacji.
Wybierz opcje

Rzęsy Kolorowe I-Beauty – Zielone Mix 20 pasków

58,41 
Letnie, rzęsy kolorowe od I-Beauty. Idealne rozwiązanie na piękna stylizacje rzęs. Rzęsy I-Beauty Premium Mink w paletkach Mix w kolorze zielonym!
Wybierz opcje

Rzęsy Kolorowe I-Beauty – Niebieskie Mix 20 pasków

64,90 
Letnie, rzęsy kolorowe I-Beauty Idealne rozwiązanie na piękna stylizacje rzęs Rzęsy I-Beauty Premium Mink w paletkach Mix w kolorze zielonym!
Wybierz opcje

Rzęsy Ombre I-Beauty Czerwone – 12 pasków

62,91 
Rzęsy Ombre I-Beauty Czerwone. Delikatne, miękkie, nierealnie czarne rzęski z kolorowymi końcówkami. Idealne kolorowe rzęsy dla nowych niestandardowych stylizacji.
Wybierz opcje

Kolorowe rzęsy I-Beauty – Fioletowe Mix 20 pasków

64,90 
Letnie, kolorowe rzęsy od I-Beauty Idealne rozwiązanie na piękna stylizacje rzęs Rzęsy I-Beauty Premium Mink w paletkach Mix w kolorze fioletowym!
Wybierz opcje

Kolorowe rzęsy I-Beauty – Czerwone Mix 20 pasków

58,41 
Letnie, kolorowe rzęsy od I-Beauty. Idealne rozwiązanie na piękna stylizacje rzęs. Rzęsy I-Beauty Premium Mink w paletkach Mix w kolorze czerwonym!
Wybierz opcje

Kolorowe rzęsy I-Beauty – Akwamaryna Mix 20 pasków

58,41 
Letnie, kolorowe rzęsy od I-Beauty Idealne rozwiązanie na piękna stylizacje rzęs Rzęsy I-Beauty Premium Mink w paletkach Mix w kolorze morskiej wody!
Wybierz opcje