Sztuczne rzęsy na pasku I-Beauty pojedyncze długości

Marka I-Beauty posiada szeroki wachlarz produktów, które z powodzeniem wykorzystywane są w wielu salonach kosmetycznych. Sztuczne rzęski na pasku znacznie ułatwiają pracę stylistki niezależnie od wybranej techniki. Naturalne 1:1, Mega i Russian Volume, a może Efekt Kim? Dzięki naszym produktom wykonasz każdą stylizację, która zachwyci wszystkie Twoje Klientki!

Wysokiej jakości sztuczne rzęsy na pasku do przedłużania – pojedyncze długości

Produkty I-Beauty powstają w Korei Południowej – ręcznie oraz przy wykorzystaniu materiałów jakości Predium. Dlatego właśnie spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających stylistek. Oferujemy szeroki wybór modeli rzęs na pasku w różnych skrętach, takich jak:

  • C – odpowiedni wybór dla osób, które chcą uzyskać bardzo naturalny efekt. Doskonałe do każdego rodzaju przedłużenia.
  • CC – jeden z najpopularniejszych modeli, który pasuje do prawie wszystkich rodzajów oczu. Doskonale sprawdza się dla osób z obniżoną powieką lub z głębokim położeniem oczu.
  • D – najsilniejszy skręt przeznaczony dla osób, którym zależy na uzyskaniu mocnego efektu. Sprawdza się także w przypadku naturalnego braku objętości czy opadającej powieki.
  • M – idealne połączenie podstawy skrętu L i zaokrąglenia D.
  • L – absolutna nowość, która wyróżnia się prostą nóżką z zakręconym końcem. Jest to model stworzony z myślą o osobach noszących okulary oraz z naturalnie bardzo prostymi włoskami.

Odkryj naszą pełną ofertę sztucznych rzęs na pasku I-Beauty i wybierz któreś do swojego salonu. Zachęcamy także do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego!

Rzęsy I-Beauty Skręt CC – 20 pasków

59,90 
Rzęsy I-Beauty Skręt CC  Premium Mink - "Złoty środek"  marki. Najbardziej ulubiony skręt większości stylistek. Idealnie czarne rzęsy, matowe i bardzo lekkie.
Wybierz opcje

Rzęsy I-Beauty Skręt D – 20 pasków

59,90 
Rzęsy I-Beauty Skręt D. Idealny skręt, doskonały wygląd. Najsilniejszy zakręt, dla szukających efektu mocnego podkręcenia.
Wybierz opcje

Rzęsy I-Beauty Skręt C – 20 pasków

59,90 
Rzęsy I-Beauty Skręt C - najmniej podkręcony skręt z dostępnych. Idealny dla klientów ceniących naturalność, przypominających efekt rzęs podkręconych specjalnym pędzelkiem.
Wybierz opcje

Rzęsy I-Beauty Skręt L – 20 pasków

59,90 
Czarne Rzęsy I-Beauty  Skręt L Premium Mink! Nowy skręt w przedłużaniu rzęs! 20 pasków w paletce! Skręt wyróżnia się  prostą nóżką  z zakręconym końcem.  
Wybierz opcje

Rzęsy I-Beauty Skręt M – 20 pasków

64,90 
Nowość na rynku przedłużania rzęs. Rzęsy I-Beauty Skręt M - skręt który łączy w sobie podstawę skrętu L i zaokrąglenie ulubionego skrętu D.
Wybierz opcje