Sztuczne rzęsy na pasku I-Beauty paletki mix

Pięknie podkreślona oprawa oka to marzenie wielu kobiet na całym świecie. Podaruj swoim Klientkom wymarzony efekt dzięki oferowanym przez nas produktom. Są to profesjonalne artykuły, które z powodzeniem wykorzystywane są do tworzenia zróżnicowanych stylizacji. Sztuczne rzęsy I-Beauty przeznaczone do profesjonalnej stylizacji to wysoka jakość, trwałość i łatwa aplikacja w atrakcyjnej cenie. Są to wysokogatunkowe wyroby, które są wytwarzane ręcznie, z materiałów o jakości Premium w Korei Południowej. Ponadto, są bardzo proste i łatwe w aplikacji, dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających stylistek. Odkryj naszą pełną ofertę!

Sztuczne rzęsy na pasku premium – Paletki MIX

Co właściwie oznacza paletka mix? Zamawiając paletkę mix, otrzymujesz aż 20 pasków stylowych rzęs na taśmie w różnym rozmiarze, czyli ponad 4000 włosków do stylizacji! Dzięki temu z łatwością stworzysz dowolny efekt. Specjalnie z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy szeroką ofertę produktów. Klasyczne czarne, brązowe dla miłośniczek bardzo naturalnego efektu oraz kolorowe – fioletowe, zielone, niebieskie czy czerwone, a także tęczowy mix wszystkich kolorów, dzięki któremu stworzysz dowolny efekt! Musimy dodać, że wszystkie włoski wyróżnia bardzo intensywna barwa, która idealnie podkreśla kolor tęczówki.

Dostępne są również w różnych skrętach, takich jak:

  • C
  • CC
  • D
  • M
  • L

Niezależnie od rodzaju są to bardzo trwałe skręty, odporne na wszelkie odkształcenia. Jednocześnie same sztuczne rzęski na pasku I-Beauty są niezwykle miękkie i delikatne w dotyku, a także bardzo komfortowe w użytkowaniu. Zapewniają wygodę noszenia, a równocześnie są bardzo przyjemne w aplikacji zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych wizażystek.

Paletki MIX – sztuczne rzęsy na pasku I-Beauty

W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór produktów do użytku profesjonalnego przeznaczonych dla stylistek i wizażystek. Nie czekaj, zobacz, co przygotowaliśmy dla Twojego salonu stylizacji i złóż zamówienie w Lemon Beauty!

Rzęsy Brązowe I-Beauty – 20 pasków

64,90 69,90 
Rzęsy Brązowe I-Beauty. Delikatne, miękkie rzęski o jasnym odcieniu brązu. 20 pasków w kasetce.
Wybierz opcje

Rzęsy I-Beauty Skręt M – Paletki Mix 20 pasków

69,90 
Nowość na rynku przedłużania rzęs. Rzęsy I-Beauty Skręt M - skręt który łączy w sobie podstawę skrętu L i zaokrąglenie ulubionego skrętu D.
Wybierz opcje

Rzęsy I-Beauty Skręt L – Paletki Mix 20 pasków

64,90 
Czarne Rzęsy I-Beauty  Skręt L Premium Mink! Nowy skręt w przedłużaniu rzęs! 20 pasków w paletce! Skręt wyróżnia się  prostą nóżką  z zakręconym końcem.  
Wybierz opcje

Rzęsy I-Beauty Skręt CC – Paletka Mix 20 pasków

64,90 
Rzęsy I-Beauty Skręt CC  Premium Mink - "Złoty środek"  marki. Najbardziej ulubiony skręt większości stylistek. Idealnie czarne rzęsy, matowe i bardzo lekkie.
Wybierz opcje

Rzęsy I-Beauty Skręt C – Paletka Mix 20 pasków

64,90 
Rzęsy I-Beauty Skręt C - najmniej podkręcony skręt z dostępnych. Paletka Mix na 20 pasków Idealny dla klientów ceniących naturalność, przypominających efekt rzęs podkręconych specjalnym pędzelkiem
Wybierz opcje

Rzęsy I-Beauty Skręt D – Paletka Mix 20 pasków

64,90 
Rzęsy I-Beauty Skręt D w paletkach Mix na 20 pasków Idealny skręt, doskonały wygląd. Najsilniejszy zakręt, dla szukających efektu mocnego podkręcenia.
Wybierz opcje

Kolorowy Mix I-Beauty – 20 kolorów

74,90 
Kolorowy Mix I-Beauty! Nowość na rynku przedłużania rzęs. 20 różnych kolorów w jednym miejscu!
Wybierz opcje

Rzęsy Kolorowe I-Beauty – Zielone Mix 20 pasków

64,90 
Letnie, rzęsy kolorowe od I-Beauty. Idealne rozwiązanie na piękna stylizacje rzęs. Rzęsy I-Beauty Premium Mink w paletkach Mix w kolorze zielonym!
Wybierz opcje

Rzęsy Kolorowe I-Beauty – Niebieskie Mix 20 pasków

64,90 
Letnie, rzęsy kolorowe I-Beauty Idealne rozwiązanie na piękna stylizacje rzęs Rzęsy I-Beauty Premium Mink w paletkach Mix w kolorze zielonym!
Wybierz opcje

Kolorowe rzęsy I-Beauty – Fioletowe Mix 20 pasków

64,90 
Letnie, kolorowe rzęsy od I-Beauty Idealne rozwiązanie na piękna stylizacje rzęs Rzęsy I-Beauty Premium Mink w paletkach Mix w kolorze fioletowym!
Wybierz opcje

Kolorowe rzęsy I-Beauty – Czerwone Mix 20 pasków

64,90 
Letnie, kolorowe rzęsy od I-Beauty. Idealne rozwiązanie na piękna stylizacje rzęs. Rzęsy I-Beauty Premium Mink w paletkach Mix w kolorze czerwonym!
Wybierz opcje

Kolorowe rzęsy I-Beauty – Akwamaryna Mix 20 pasków

64,90 
Letnie, kolorowe rzęsy od I-Beauty Idealne rozwiązanie na piękna stylizacje rzęs Rzęsy I-Beauty Premium Mink w paletkach Mix w kolorze morskiej wody!
Wybierz opcje